Podpora oddílu


Děkujeme všem, kteří jste nám pomohli, pomáháte či máte zájem o spolupráci.
Za Karate Do Ostrov z.s. Tomáš Flašar - předseda z.s.

Karlovarský kraj leží na nejzazším západě Čech, a je tak nejzápadnějším krajem České republiky. Kraj sousedí na severovýchodě s Ústeckým krajem, na jihovýchodě s Plzeňským krajem, na jihozápadě s německou spolkovou zemí Bavorsko a na severozápadě s německou spolkovou zemí Sasko. Nejvýznamnější řekou v Karlovarském kraji je řeka Ohře. 

Město Ostrov je moderní rezidenční město, které se nachází na úpatí Krušných hor mezi lázeňskými městy Karlovy Vary a Jáchymov. Jeho bohatá historie je spojena s těžbou stříbra, uranu, ale také výrobou trolejbusů Škoda, mobilních buněk, betatronů a v neposlední řadě také porcelánu.

Národní sportovní agentura je ústřední správní úřad ve věcech podpory sportu, turistiky a sportovní reprezentace státu se sídlem v Praze.
Národní sportovní agentura vzniká za účelem rozdělení sportu v rámci školství a mimoškolních aktivit. Z finančního hlediska je dotována státem jakožto organizační složka státu a tím se například docílilo přímé finanční pomoci (státních dotací) sportovním spolkům a svazům.   

Moyo holding, a.s. je českou developerskou společností s třicetiletou historií a stovkami spokojených klientů. Stěžejním bodem činnosti společnosti je příprava lokalit v Karlovarském kraji k individuální či organizované výstavbě rodinných a bytových domů. 

GuaranaPlus je rodinnou firmou bratří Háblových, dovážejíci do ČR bylinné produkty z mnoha zemí světa.
Pro Vaši slevu 5% z ceny objednávky uveďte do boxu pro "slevový kupón" heslo: KARATE a potvrďte kliknutím na Uplatnit.
Sleva Vám tak bude odečtena.