Soustředění KWF - Jeseníky, Ostružná

29.10.2017 07:26

 

Soustředění KWF CZ se v podzimních propršených dnech tentokrát uskutečnilo v krásném čistém prostředí Jeseníků, v komplexu "Skiland" na Ostružné.

Akci pořádal oddíl karate "Shindokai Přerov" a nebýt nedělního orkánu Herwart (Extrémně silná bouře provázená silným větrem, která se v neděli prohnala republikou, byla podle meteorologů nejničivější větrnou epizodou v Česku od orkánu Kyrill v lednu 2007. Na svém webu o tom v pondělí informoval Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ). Vichřice si v Česku vyžádala tři lidské životy. Zdroj: https://www.lidovky.cz/nedelni-boure-herwart-byla-v-cesku-nejnicivejsi-od-orkanu-kyrill-phe-/zpravy-domov.aspx?c=A171030_070303_ln_domov_ele), která všem výrazně zkomplikovala nedělní návrat ze soustředění, dalo by se říci, že vše bylo dokonalé. 

O jednotlivé bloky tréninků se podělili instruktoři KWF CZ, přičemž celé soustředění bylo zaměřeno na zdokonalování principů "koshi no kaiten", "tai no shinshuku" s vyústěním do intenzivního a účinného rozvoje "kihon ippon kumite" a "jiyu ippon kumite" v pojetí "ikken hissatsu" M. Yahary v souladu s principy Karatenomichi World Federation.  

Nezbývá než dodat, že všichni účastníci byli velmi spokojeni a protože se volba areálu včetně stravy a vyhovující tělocvičny ukázala jako skvělá, s velkou pravděpodobností se na Ostružnou vrátíme i na jaře 2018.. Oss!

Areál SKILAND OstružnáRestaurace, jídelnaRodinný penzion SKILAND OstružnáPokoje

Sei retsu 3. skupina 3. kyu - DanSensei Janošek vyučuje..Kihod, 2. skupina kyuSensei Konečný vyučuje.... oprava chyb a funkčnosti technik..Kihon 3. skupinaTai no shinshuku - komprese..... korekce .. vzájemná pomoc při strečingu..Age uke/hanmi !!.. procvičení mae geri.... účastníci soustředění..Karate Do Ostrov/ KWF CZ/Shindokai Přerov